Anasayfa > Ürünlerimiz > Organ Nakli > Xvivo > Lung Canulla

 

XVIVO Akciğer Kanül Seti ™ , izole edilmiş donör akciğerlerini ex-vivo değerlendirme için ekstrakorporeal perfüzyon sistemine bağlamak için kullanılan steril, tek kullanımlık bir settir. Kanüller, her ikisi de FDA Sınıf VI biyouyumlu, DEHP ve lateks içermeyen PVC ve tıbbi sınıf TPE'den yapılmıştır.

Bağlanması ve kontrol edilmesi kolay

Dahili basınç hatları, akciğerlere herhangi bir hidrostatik basınç gelmesini önlemek için güvenilir okumaları kolaylaştırır. Luer kilit bağlantıları, izleme ekipmanına kolay bağlantı sağlar.

Optimum malzeme ve tasarım

Güvenlik ve kolay kullanım için seçilen PVC ve tıbbi sınıf TPE malzeme. Malzeme stabilite sağlar, ancak dikişleri çalıştırmak için yeterince yumuşaktır.

XVIVO Akciğer Kanül Seti ™ , XVIVO Organ Odası ™ ile çalışmak üzere tasarlanmıştır . Kanül pozisyonları kontrol edilmeli ve pulmoner damarların iyi bir şekilde açık kalmasını sağlamak için özellikle LA kanülüne hafif bir traksiyon uygulanmalıdır.

 

 

 

 

Renk kodlaması kolaylaştırır

Kanül seti, steril ambalajda renk kodlu üç kanül içerir. Pulmoner arter (PA) için kullanılacak sarı kapaklı düz kanül, sol atriyal (LA) manşet için kullanılacak yeşil başlıklı koni kanül ve yedek olarak kullanılacak beyaz luer başlıklı koni kanül kanül ya pulmoner atriyuma ya da atriyal manşete.

Sola 1 numaralı foto sağına yazılacak metin : Pulmoner arter için kullanılacak sarı başlıklı düz kanül.
Sağına 2 numaralı fotoğraf soluna yazılacak metin : Sol atriyal manşet için kullanılacak yeşil luer başlıklı uçlu koni kanül.

Sola 3 numaralı foto sağına yazılacak metin : Pulmoner artere veya sol atriyal kaf için bir yedek kanül olarak kullanılmak üzere beyaz luer başlıklı uca sahip koni kanül.


Sipariş Vermek İçin : REF 19022; 1 set (1 x 3 adet)
İçerik: 1 XVIVO Akciğer Kanül Seti  – düz kanül (sarı kapaklı), koni kanül (yeşil kapaklı) ve koni kanül (beyaz kapaklı)
Ambalaj: Steril Chevron poşet.
Depolama: Oda sıcaklığında saklayın. Yalnızca açılmamış ve hasar görmemiş paketleri kullanın.
Raf ömrü: Sevkiyat tarihinden itibaren en az üç ay.
Kullanım Amacı: XVIVO Lung Cannula Set  , izole edilmiş donör akciğerlerini ex vivo değerlendirme için bir ekstrakorporeal perfüzyon sistemine bağlamak için kullanılması amaçlanan steril tek kullanımlık bir cihazdır.
Özellikler: Sterilite güvence seviyesi 10 -6 Bakteriyel Endotoksinler (LAL testi) AB/cihaz <20

 

Dökümanlar


  Lung Canulla Broşür

 

 

1657120795144_Xvivo-lung-cannula-set-top-1
1657120761633_2
1657120761403_3
1657120761755_1

Bize Ulaşın

+90312 3105038

Konutkent, Arp Kule, Fatih Sultan Mahallesi 2700 Cadde, 1 Giriş Karşısı 3/8, 06790 Etimesgut/Ankara

Copyright 2024 - Velamed Tıbbi Ürünler