Anasayfa > Ürünlerimiz > Organ Nakli > Xvivo > Organ Chamber

 

XVIVO Organ Chamber ™ *, bir alıcıya nihai transplantasyona hazırlık amacıyla izole donör akciğerleri için geçici bir kap olarak kullanılması amaçlanan tek kullanımlık, steril tek kullanımlık bir kaptır.

Hazne PETg'den yapılmıştır ve yuva muhafazaları, DEHP ve lateks ftalat plastikleştirici içermeyen USP Sınıf VI biyouyumlu bir malzeme olan TPE'den yapılmıştır.

Güvenlik Ve Nem Odaklı Depolama

Şeffaf kapak, EVLP işlemi sırasında görsel incelemeye izin verir. Akciğerleri aseptik olarak tutmak ve nem kaybını önlemek için tasarlanan XVIVO Organ Odası ™ , nakil ekibinin prosedüre müdahale etmeden akciğeri incelemesini sağlar. Gerekirse kapak kolayca açılabilir ve akciğer incelenebilir.

Desteklemek için tasarlandı.

Tüp ve drenaj portları için önceden kesilmiş açıklıklara sahip XVIVO Organ Odası ™ , kanüller üzerinde yeterli çekişi desteklemek için XVIVO Akciğer Kanül Seti ™ ile birlikte çalışır . Kanül pozisyonları kontrol edilmeli ve pulmoner damarların iyi bir şekilde açılmasını sağlamak için özellikle LA kanülüne hafif bir traksiyon uygulanmalıdır.

 

 

Sipariş Vermek İçin: REF 19020; 1 kutu
İçerik: 1 XVIVO Organ Odası  – taban ve kapak
Ambalaj: Steril poli çanta, 2 kat steril mavi cerrahi sargı.
Depolama: Oda sıcaklığında saklayın. Yalnızca açılmamış ve hasar görmemiş paketleri kullanın.
Raf ömrü: Sevkiyat tarihinden itibaren en az üç ay.
Kullanım Amacı: XVIVO Organ Odası  , nihai olarak bir alıcıya transplantasyona hazırlanırken izole akciğerler için geçici bir hazne olarak kullanılması amaçlanan tek kullanımlık bir kaptır.
Özellikler: Sterilite güvence seviyesi 10 -6 Bakteriyel Endotoksinler (LAL testi) AB/cihaz <20

 

 

Dökümanlar


  Organ Chamber Broşür

 

 

Bize Ulaşın

+90312 3105038

Konutkent, Arp Kule, Fatih Sultan Mahallesi 2700 Cadde, 1 Giriş Karşısı 3/8, 06790 Etimesgut/Ankara

Copyright 2024 - Velamed Tıbbi Ürünler